Cashel, Co. Tipperary durvis vērs skoliņa “Kamoliņš”

Komentēt
Share
gramatas 002

Svētdien, 13. septembrī, Cashel, Co. Tipperary darbu uzsāks nedēļas nogales skoliņa latviešu bērniem “Kamoliņš”. Skoliņa darbosies trīs svētdienas mēnesī no plkst. 11.00 līdz 14.00. Skoliņa piedāvā nodarbības latviešu valodā, zīmēšanā, apkārtnes mācībā, sportā, dziedāšanā, vizuālajā mākslā, rokdarbos, kopīgu svētku svinēšanu un latviskās identitātes saglabāšanu.

Tāpat skoliņa piedāvā dejošanas nodarbības ar skolotāju Olitu Lagzdiņu no Longfordas (bērnu deju kolektīva “Sienāzītis” vadītāja).
“Kamoliņš” aicina visus Cashel un tās apkārtnē dzīvojošos latviešu bērnus vecumā no 2 līdz 12 gadiem pieteikties skoliņā.
Sīkāka informācija par skoliņas darba ritmu, pedagoģisko sastāvu, nodarbību laikiem un pirmo skolas dienu būs atrodama portālā septembra sākumā.
Tālrunis uzziņām – 0892421740, 0866664409.

Cashel nedēļas nogales skoliņas vadītāja
Ira Fjodorova

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>