Ziemeļīrijas skoliņa aicina pieteikties skolotāju

Komentēt
Share
ziiluks

Ziemeļīrijas latviešu bērnu nedēļas nogales skola “Zīļuks” aicina pievienoties pedagogu kolektīvam radošu,darbīgu un atraktīvu skolotāju, kas vēlētos strādāt mūsu kolektīvā, pedagoģiskā izglītība nav obligāta, galvenais ir vēlēšanās, entuziasms un radošs prieks darboties kopā ar bērniem vecumā no 3 līdz 16 gadiem.

2015./2016. mācību gads tiek uzsākts š.g. 19. septembrī plkst. 14.00.
Nodarbības turpmāk notiks sestdienās no plkst. 12.00 līdz 15.00.
Gaidīsim visus esošos, bijušos un topošos bērnus uz nodarbībām skoliņas mājvietā: Killicomaine Community Centre, Festival Road, Portadown, BT 63 5HE.

Kontakti:
Tel. num.: 07884556272 – Vineta Makšus;
e-pasts: ziljuks2014@gmail.com.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>