IZM izglītībai diasporā sola 200000 eiro

Komentēt
Share
IMG_9856

Arī šajā mācību gadā tiks nodrošināts atbalsts materiālu latviešu valodas apguvei dažāda vecuma diasporas bērniem izstrādei, finansējums diasporas nedēļas nogales skolām un to pedagogu profesionālajai pilnveidei, šodien notikušajā preses konferencē, kurā piedalījās arī izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile, paziņoja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) pārstāvji.

2015. gadā diasporas skolu finansiālā atbalsta ietvaros konkursa kārtībā atbalstītas 28 skolas Eiropā un 14 skolas ASV, Austrālijā un Kanādā.
Latvijas Izglītības un zinātnes ministrija sola nodrošināt valsts atbalstu latviešu valodas un kultūrvēstures apguvei diasporā arī turpmāk un cer, ka 2016. gadā atbalsts diasporai no budžeta sasniegs 200 000 eiro.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>