Nāc un dejo pie “Taurenīša”

Komentēt
Share
taurenitis

Limerikas bērnu deju kolektīvs „Taurenītis” sāk jauno sezonu un aicina jaunus dejotājus.
Jautrajam Limerikas deju kolektīvam var pievienoties dejotāji vecumā no 3 līdz 18 gadiem.
Pirmā jaunās sezonas kopā sanākšana notiks 31. augustā plkst. 18.00. Esošie un jaunie dejotāji laipni tiks gaidīti CIE Club, Upper Carey’s Street, Limerick.

Līdzi jāņem “groziņš” un, protams, labs garastāvoklis!

Sīkāku informāciju var saņemt, zvanot deju kolektīva vadītājai Anitai Šuplinskai pa tālruni 0862427131.

Limerikas bērnu deju kolektīvs „Taurenītis” rudenī atzīmēs savu ceturto dzimšanas dienu. Šovasar Limerikas mazie dejotāji kuplā skaitā piedalījās XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos, kas no 6. līdz 12. jūlijam notika Rīgā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>