Vecāku sapulce un pirmā skolas diena Portlaoise latviešu nedēļas nogales skoliņā

Komentēt
Share
11853879_1083525855054136_1052325308_n

Latviešu biedrības Īrijā (LBĪ) Portlaoise latviešu nedēļas nogales skoliņa “Sauleszaķēns” 6. septembrī plkst. 11.30 aicina esošos un topošos sauleszaķēnus uz jaunā mācību gada pirmās skolas dienas pasākumu, kas notiks Treo Nua Resource Centre, Harpurs Lane, Portlaoise, Co. Laois.
Savukārt 16. augustā plkst. 11.00 skoliņas telpās notiks vecāku sanāksme.

Uz sanāksmi laipni aicināti “Sauleszakēna” esošie vecāki, kā arī tie vecāki, kuri vēlas, lai viņu bērni jaunajā mācību gadā apmeklētu skoliņu.
Vecāku sanāksmē tiks izvērtēts iepriekšējā gadā paveiktais un pārrunāti jaunā 2015./2016. mācību gada plāni.

Līdz ar jauno mācību gadu skoliņai nepieciešami papildspēki! Nedēļas nogales skoliņa “Sauleszaķēns” aicina pieteikties skolotāju un skolotāja palīgu brīvprātīgam darbam ar pirmsskolas vecuma bērniem. Pedagoģiskā izglītība nav obligāta. Bērni gaidīs entuziastisku, radošu un pacietīgu skolotāju.
Pieteikties iespējams, rakstot uz e-pastu sauleszakens.skola@gmail.com vai ierodoties personīgi uz skoliņas pasākumiem vai nodarbībām.
Portlaoise latviešu nedēļas nogales skoliņas “Sauleszaķēns” jaunumiem var sekot līdz www.draugiem.lv un www.facebook.com.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>