“Kamenīte” dodas vasaras lidojumā

Komentēt
Share
l16

Sestdien, 6. jūnijā, Limerikā notika Latviešu biedrības Īrija (LBĪ) latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas “Kamenīte” mācību gada noslēguma pasākums. Šo dienu vairāk dēvējam par pateicības dienu! Pasākumā par labajiem sasniegumiem mācībās tika godināti skolēni, bet par labiem darbiem – bērnu vecāki un arī skolotāji.

Pateicības rakstus saņēma visi skoliņas audzēkņi par sasniegumiem mācībās un titulu “Labākais skolēns klasē” ieguva Veronika Voroslova no grupas “Knīpas un Knauķi”, Beāte Vitenberga no grupas “Zinīši”, Nikola Belasika no grupas “Gudrīši” un Viktorija Belasika no vecākās grupas “Lielīši”. Visa mācību gada laikā bērni krāja zelta zvaigznītes bērnu vērtējumu tabulās par labu uzvedību, teicami izpildītiem mājas darbiem un citiem labiem
darbiem, tā arī ieguvām labākos skolēnus ar zvaigznīšu pārsvaru. Lielu pateicību izteicām diviem skoliņas audzēkņiem, kuri otrajā mācību pusgadā skoliņā darbojās kā skolotāju palīgi. Paldies Amandai Niedrei un Vilnim Vorobjovam saka skolotājas un vecāki!
Visas četras grupas pasniedza viesiem sagatavotos grupu un individuālos priekšnesumus, saņēma dāvaniņas un pēc svētku mielasta ar prieku devās vasaras lidojumā.

Skoliņas darba grupas vārdā saku lielu paldies bērniem un vecākiem par jauko ceļojumu deviņu mēnešu garumā! Jauku, saulainu un prieka pilnu vasaru un gaidīsim Jūs atpakaļ septembrī!

Ar vasarīgiem sveicieniem,
Kristīne Velša

FOTO: Mārcis Rozentāls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>