Cashel skoliņa mācību gadu noslēdz ar ekskursiju

Komentēt
Share
11330874_10202888401369399_1082619542_o

Leinster Latviešu Biedrības (LELAB) Cashel latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa ABC Akadēmija savu pirmo mācību gadu noslēdza ar ekskursiju uz Rancho Reilly, kas atrodas netālu no Carlow. Rancho Reilly ģimenēm ar bērniem piedāvā aplūkot dzīvnieku fermu, kurā sastopamas arī visai eksotiskas radības, izjādes ar ponijiem un dažādas citas aktivitātes gan telpās, gan laukā.

Lūk, ko par mācību gada noslēgumu mums pastāstīja skoliņas vadītāja Ira Fjodorova:
“Gada noslēguma ekskursija izdevās, neskatoties uz dažām tehniskām kļūdām. Īrijas laiks bija mums labvēlīgs un mājās nebija jābrauc slapjiem. Protams, mums līdzi bija arī baloni un tos mēs palaidām debesīs ar labām domām un vēlējumiem. Lai pastāv mūsu skoliņa!

Šī bija mums pirmā ekskursija, tāpēc, protams, ne bez kļūdām, taču no kļūdām mācās un es ceru, nākošgad varēsim kopīgi apmeklēt citas skaistas Īrijas vietas.
Domāju, ka esam vairāk satuvinājušies un labāk iepazinuši viens otru, tāpēc gribu pateikt lielu paldies tām ģimenēm, kuru bērni mācījās mūsu skoliņā un atbalstīja skoliņu līdz pat gada beigām.

Lai jums un jūsu bērniņiem jauka vasara, lai krājas spēki un jaunas idejas, ceru uz tikšanos vecāku sanāksmē jūnijā, kad izrunāsim būtiskus jautājumus!”

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>