Portadown skoliņas skolotājas tiek godinātas pilsētas rātsnamā

Komentēt
Share
11393241_437191413122115_6318624034687518738_n

Svētdien, 7. jūnijā, Portadown rātsnamā (Ziemeļīrija) tika pasniegtas piemiņas apliecības brīvprātīgajiem, kuri darbojas minētajā pilsētā un sniedz atbalstu dažādās grupās, portālam baltic-ireland.ie pastāstīja latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņā “Zīļuks” vadītāja Vineta Makšus. No katras organizācijas apbalvošanai bija izvirzīti divi brīvprātīgie. Apliecības ir kā “Paldies” par ieguldīto brīvprātīgo darbu savā organizācijā.

Šogad no Ziemeļīrijas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas “Zīļuks” apliecības rakstam bija izvirzītas divas skolotājas – Vita Ozola un Evita Makšus, bet pasākuma rīkotāji – Portadown Cares pasniedza apliecību arī skoliņas vadītājai Vinetai Makšus.
Pēc svinīgās daļas pasākuma organizatori visus aicināja uz nelielu koncertu un kafijas pauzi ar uzkodām, lai kopā veidotu nākotnes plānus, kā aktīvi veidotu sadarbību, lai
arī pārējiem Portadown iedzīvotājiem būtu skaidrs, kādas aktivitātes notiek mūsu pusē.
Vineta Makšus savā vārdā par padarīto darbu šajā mācību gadā vēlas pateikt lielu paldies arī skolotājām Santai Laiviņai un Ilzei Vecvagarei, kā arī māmiņai Karinai Avenai.

FOTO: no Vinetas Makšus personīgā arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>