“Saulgriezīte” svin jubileju

Komentēt
Share
s5

Aizvadītajā svētdienā, saules pielietajā 7. jūnijā, Latviešu biedrības Īrijā (LBĪ) latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa “Saulgriezīte” svinēja savu 10 gadu pastāvēšanas jubileju, kā arī atzīmēja brīnišķīgu mācību gada noslēgumu, portālam baltic-ireland.ie pastāstīja skoliņas skolotāja Zane Laizāne. Jubilejas pasākums notika Marlay Park.

Kopīgiem spēkiem skolēni, pasniedzēji un vecāki piedalījās, nu jau par tradīciju kļuvušajā, orientēšanās spēlē, kurā, vadoties pēc kartē atzīmētajiem punktiem un tos aprakstošām mīklām, katrai no četrām komandām bija jāuziet 10 paslēptās saulespuķes. Uzvarēja – draudzība!
Kad saposāmies, ar stafetes palīdzību, un bija izdalīti godam pelnītie diplomi, sekoja gardās dzimšanas medus dienas tortes baudīšana!
Mēs, skolotājas Santa Eglīte, Ilze Barkus, Evita Zilgme, Inese Briļa un Zane Laizāne, sakām mīļu paldies visiem skolnieciņiem un vecākiem par kopā pavadīto kārtējo mācību gadu un uz tikšanos jau atkal septembrī!
Iespēja skolai pastāvēt ir pateicoties tam, ka līguma izpildi finansē Latviešu valodas aģentūra no Izglītības un zinātnes Ministrijas budžeta programmas „Valsts valodas
politika un pārvalde.”

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>