Ziemeļīrijas skoliņā “Zīļuks” noslēdzies mācību gads

Komentēt
Share
11140275_10207214511902188_2628844371862165355_n

Sestdien, 30. maijā, Portadown (Ziemeļīrija) latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņā “Zīļuks” bija pēdējā nodarbība šajā mācību gadā. Šoreiz nodarbības bija nedaudz atšķirīgas – bērnu veiklību un zināšanas skolotājas pārbaudīja ar dažādu uzdevumu palīdzību. Pēc labi padarīta darba visi mielojās ar “Zīļuka” torti.

Noslēdzoties mācību gadam, vēlos lielu paldies pateikt skolotājām Vitai Ozolai, Evitai Makšus, Santai Laiviņai, Ilzei Vecvagarei, par ieguldīto darbu gatavojoties nodarbībām un dodot zināšanas bērniem. Paldies Alises un Olīvijas māmiņai Karinai Avenai, kura vienmēr rūpējās par pasākumu noformējumu. Mēs varējām lepoties ar krāšņo skatuvi konkursā ”Protu? Protu!” Portadaunā. Paldies visiem vecākiem, kuri savus bērnus regulāri veda s uz nodarbībām un sniedza savu atbalstu skoliņai.
Šajā mācību gadā ir tapusi daiļliteratūras bibliotēka, kura tiek papildināta un gaida lasītājus. Skoliņa piedalījās konkursā “Bērnu žūrija”. Nākošajā mācību gadā turpināsim iesākto.
Skoliņa savas durvis 2015./2016. mācību gadam vērs atkal septembrī. Gaidīsim visus esošos, bijušos un topošos bērnus uz nodarbībām skoliņas mājvietā: Killicomaine Community Centre, Festival Road, Portadown, BT 63 5HE.
Skoliņas e-pasts: ziljuks2014@gmail.com

Skoliņas vārdā vēlu visiem gaišu, saulainu un piedzīvojumiem bagātu vasaru. Un….. uz tikšanos rudenī!

Skoliņas vadītāja
Vineta Makšus

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>