Sadancis Cashel skoliņā

Komentēt
Share
11271932_10202795133957772_1573886572_n

Sestdienas, 16. maija, skolas diena Leinster Latviešu Biedrības (LELAB) Cashel latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņā ABC Akadēmija sākās kā ierasti – plkst.11.00 un arī mazliet neierasti. Jo – tika gaidīti ciemiņi no Longfordas, bērnu tautisko deju kolektīvs “Sienāzītis”, kas šovasar piedalīsies XI Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos Rīgā.

No rīta ar bērniem tika ceptas “austiņas” cienastam, dejots “Dipu, dapu lācis nāk”, tad – sagaidīti viesi, izmēģinātas dejiņas un dziesmas. 12.30 bērniem pievienojās vecāki un koncerts sākās. Koncerts ilga aptuveni stundu, tad bija pusdienas, rotaļas, bildēšanās un atvadas!
Tāda muzikāla diena bija Kašelas skoliņā!

Ingrida Tārauda,
Leinster latviešu biedrība Īrijā
Izglītības nodaļas vadītāja
Head of Education of Leinster Latvian Community in Ireland
“ABC akadēmija” Tulovas latviešu bērnu un jauniešu skoliņas vadītāja
Head of Latvian School “ABC Academy” in Tullow
“ABC akadēmija” /Tullow, Cashel, Swords/ vadītāja
Head of “ABC academy”
Tel./Ph.: +353 89 4726303

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>