LBĪ bērnu kolektīvu sezonas noslēguma pasākums – “Supernīca”

Komentēt
Share
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Svētdien, 10. jūnijā, muzikālās sezonas un mācību gada noslēgumu svinēja Latviešu Biedrības Īrijā (LBĪ) bērnu kolektīvi – bērnu vokālā grupa “Mazais Letiņs” (vadītāja Inguna Grietiņa), ģitāristu studija (vadītāja Rasa Stonkus) un latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa “Saulgriezīte” (skolotājas Evita Zilgme, Santa Eglīte un Inese Briļa).

Par to, kā noritēja šis pasākums, portālam baltic-ireland.ie stāsta bērnu vokālās grupas “Mazais Letiņs” vadītāja Inguna Grietiņa:
“Lai gan daļa bērnu jau devušies vasaras brīvdienās un no 70 audzēkņiem pasākumu apmeklēja tikai 34, tas nebūt nemainīja bērnu lielo sajūsmu un aktīvo darbošanos noslēguma ballītē “Supernīca”. Šajā dienā bērni varēja parādīt gan savu sacensību garu, izdomu, prasmi un iegūtās zināšanas mācību gada laikā, gan atpūsties noslēguma ballītē – piknikā.
Pēc svinīgajām skolotāju uzrunām, atskatu uz mācību gadu, kurā atcerājāmies “Mazā Letiņa” 14 aizvadītos koncertus šajā sezonā, ģitāristu studijas 9 uzstāšanās, skolēnu lasīt un rakstīt prasmju rezultātus, un skolotāju apsveikšanas, sekoja bērnu apvienošana piecu krāsu (zilā, zaļā, sarkanā, oranžā un dzeltenā) komandās, kas devās pildīt pārsteiguma uzdevumus sešos orientēšanās punktos: “Ciparnīcā”, ko vadīja skolotāja Santa, “Burtnīcā”, ko vadīja skolotāja Rasa, “Rokdarbnīcā”, ko vadīja skolotāja Evita, “Maiznīcā”, ko vadīja skolotāja Inese, “Sportnīcā”, ko vadīja skolotājs Kārlis un orientēšanās galapunktā, kur tika veikts pēdējais kopīgais uzdevums un sadalītas vietas “Rotaļnīcā”, ko vadīja skolotāja Inguna. Pēc “Supernīcas” rezultātu noskaidrošanas pienāca ilgi gaidītais brīdis – Liecību un pateicības rakstu saņemšana, kopīgais foto. Bet ar to pārsteigumi šajā dienā nebeidzās, jo pirms došanās uz “Ballītnīcu” – pikniku, kas notika brīnišķīgi saulainajā skolas pagalmā, katrs bērniņš saņēma firmas “Oriflame” dāvinātu rotaļlietu un tad tikai ballīte varēja sākties – bērnu smiekli, sajūsma, dejas un draiskošanās, tas ir tas, kas mūsu, vecāku, sejas vaibstos rada mieru, labsajūtu un prieku.
Visu skolotāju vārdā gribu pateikties bērniem un vecākiem par neatlaidīgo darbu mācību gada garumā, par apzinīgu dalību pasākumos un koncertos, kas palīdz mums, diasporas latviešiem, neaizmirst savu valodu un kultūru, mācot to savām atvasītēm, lai arī nākamā paaudze varētu teikt: “Mana Latvija!”.
Uz tikšanos septembrī!”

FOTO: no LBĪ arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>