Lieldienu radošā darbnīca Charleville

Komentēt
Share
Lieldienu_radosas_darbnicas__1

Latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa “Pūcīte” aicina bērnus un vecākus jauki pavadīt laiku kopā Lieldienu brīvlaikā. Visi laipni aicināti (ne tikai skoliņas bērni) apmeklēt Lieldienu radošo darbnīcu, kas 1. un 2. aprīlī no plkst. 10. līdz 15.00 darbosies 15 Cedar Court, Charleville, Co. Cork. Samaksa par vienas dienas nodarbībām 5 eiro.

Lieldienu radošajās nodarbībās darbosies:
* dekoratīvo olu gatavošanas darbnīca;
* akmeņu apgleznošanas darbnīca;
* virtuves noslēpumu darbnīca.

Pieteikšanās, zvanot pa tel. num. 0872377868 (Daina).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>