Aicinām svinēt Lieldienas kopā!

Komentēt
Share
limerika

Latviešu biedrības Īrijā (LBĪ) Limerikas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa “Kamenīte” aicina lielus un mazus kopā svinēt Lieldienas šā gada 4. aprīlī. Pasākums notiks Curragh Chase, Coillte Forest Parkā, Kilcornan, Co. Limerick.

Pasākuma programmā:
* šūpošanās
* olu meklēšana
* olu ripināšana
* knaulēšanās čempionāts
* seju apzīmēšana
* desiņu cepšana
* spēles un rotaļas
* balvas un pārsteigumi

Tiekamies uz kopīgu Lieldienu svētku galda klāšanu plkst. 13.00 līdzi ņemot groziņus, 5 krāsotas oliņas katram bērnam un desiņas cepšanai.

Iebraukšana Forest parkā maksā 5 € katrai automašīnai.

Sīkākai informācijai: kamenite2@gmail.com vai tel. nr. 0862297558

Priecīgas un siltas Lieldienas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>