Vecāku sapulce Swords skoliņā

Komentēt
Share
abc

12. februārī notika Leinster Latviešu Biedrības (LELAB) valdes sēde, kurā tika pieņemts lēmums dibināt latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas “ABC akadēmija” filiāli Swords. Apsveicam visus – vecākus, bērnus un topošo pedagogu kolektīvu svētkos – skoliņas dibināšanas dienā – 12. februārī! Tagad darīsim visu, lai atvērtu skoliņas durvis aprīlī!

Lai pieņemtu svarīgus lēmumus, kopīgi ar vecākiem tiekamies 25. februārī plkst. 18.30.
Kopsapulce notiks Premier Inn Dublin Airport, Airside Retail Park, Swords, Co. Dublin.
Gaidīsim visus uz tikšanos!
Aicināti visi vecāki, kuri aizpildījuši aptaujas anketas, kā arī pedagogus, kuri ir izteikuši vēlēšanos piedalīties skoliņas darbā. Līdzi ņemam CV.
Varēsim runāt, diskutēt, apspriesties, izlemt.
Karte

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>