Jauniešus aicina uz vasaras nometni Latvijā

Komentēt
Share
svv09

Jau divdesmito reizi Saulgriežu Vasaras vidusskola (SVV) pulcēs latviešu jauniešus, lai pilnveidotu savas zināšanas par Latvijas kultūru, ieražām, izkoptu sevī patriotisma apziņu un mācītos novērtēt, cienīt un mīlēt savu zemi, valodu un nāciju, kā arī atklāt sevī jaunus talantus dažādās radošās nodarbībās, portālam baltic-ireland.ie pastāstīja SVV pārstāve Liene Salmiņa.

Tā kā šis ir jubilejas gads, nometne solās būt vēl jo raženāka, pulcējot arī bijušos dalībniekus un darbiniekus, atskatoties uz saulgriežu ritējumu, pārmaiņām, izaugsmi. Ikviens jaunietis vecumā no 13 līdz 18 gadiem var piedalīties un kļūt par vienu no saulgriezēniem, piesakoties nometnei līdz pat 2012. gada 1. maijam.

Šogad vasaras sapnis tiks izdzīvots Jūrkalnes pamatskolā no 8. līdz 28. jūlijam! Dalības maksa – 250 lati. Vairāk par Saulgriežu Vasaras vidussskolu var uzzināt www.svv.lv.

FOTO: Raitis Bobrovs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>