“Pūcīte” ciemos pie Ziemassvētku vecīša

Komentēt
Share
Jautrie_Pucites_Ziemassvetki_k_19

Šis nebūs stāts par Ziemassvētku pasakuma gaitu, bet klusas pārdomas par kopā pavadīto laiku.
Sākšu ar to, ka gribu teikt lielu paldies mūsu skoliņas draudzīgajam kolektīvam par sadarbību šajā gadā, paldies vecākiem un bērniem par jūsu atdevi, par jūsu vēlmi būt kopā ar mums gan apmeklējot skoliņas nodarbības, gan kopā svinot svētkus.

Šis Ziemassvētku laiks bija īpašs tikai pateicoties jums un mums visiem kopā esot.
Vēl ilgi paliks atmiņā Ziemassvētku smaržas un garšas ko piedzīvojām kopā. Kas varēja būt brīnišķīgāks par kopīgu eglītes rotāšanu mežā un svecīšu gaismu, un jautrajam Ziemassvētku dziesmām un dejām. Paldies par jūsu sirsnību un novēlējumiem.

Aizejošajā gadā vēl gribas teikt dažus vārdus:
Vēl ir laiks… laiks salikt šajā gadā piedzīvoto pa plauktiņiem…
sakārtot domas, nosvērt labo un slikto, nospodrināt spārnus, atstāt spīti vecajā gadā, satikties ar cilvēkiem, kuri bijuši svarīgi, mīļi un ļoti tuvi, piezvanīt kādam aizmirstam draugam un apjautāties kā klājas…
pārstaigāt domu takas un padzert tēju ar nokavētiem
saullēktiem, ieskatīties patiesībai acīs un nebaidīties pateikt visiem, kas blakus, ka mīli, nebaidieties just un būt emocijām pārpilni!
Mīliet, mīliet kā nekad – NO SIRDS!

Laimīgu Jums visiem Jauno 2015. gadu!

Tiksimies Jaunajā gadā!

Charleville skoliņas “Pūcīte” vadītāja
Daina Konstantinova – Škurova

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>