Mācību gada noslēguma diskotēka Droghedas skoliņā

Komentēt
Share
IMG_5739

Pēc dažu mēnešu spraigām mācībām šodien, 10. jūnijā. ar īstu Dj un diskotēku mācību gadu noslēdza jaunākā Īrijas skoliņa. Kaut arī daļa bērnu jau devušies vasaras brīvdienās, uz mācību gada pēdējo nodarbību ieradās 30 Droghedas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas audzēkņi, viņu vecāki, māsas un brāļi.

Skolotājas Lolita Kučinska un Inga Tairova savus audzēkņus šoreiz sagaidīja nevis ar uzdevumiem un mājas darbu pārbaudēm, bet gan ar lielu zemeņu torti. Jaunākās grupas bērni saņēma skolotājas Lolitas sarūpētās piemiņas kartes, bet vecākās grupas bērniem skolotāja Inga piesniedza diplomus par aktīvu piedalīšanos nodarbībās.
Mācību gada pēdējās nodarbības sākumā bērni skaitīja dzejoļus, ko bija iemācījušies īpaši šai reizei. Tad sekoja jautra diskotēka, kurā Dj Alvas atskaņoja gan bērnu dziesmas, gan populārus agrāko gadu latviešu hītus, kas bērniem (un vecākiem) lika dejot līdz slapjām mugurām. Neizpalika arī latviešu tautas rotaļas.
Pēc dejošanas pie klātiem galdiem tika atjaunots iztērēto kaloriju daudzums un apspriesti vasaras brīvdienu plāni. Abas Droghedas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas skolotājas šovasar dosies uz Rīgu, kur piedalīsies ārzemju latviešu skolotāju kursos. Arī daļa audzēkņu brīvlaiku pavadīs vecāku dzimtenē, bet tiem bērniem, kuri pa vasaru paliks Droghedā, ir iespējams apmeklēt mākslinieces Ingas Innes radošās dienas nometnes (www.crafts-by-inga.blogspot.ie).
Droghedas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas skolotājas visiem bērniem novēl piedzīvojumiem bagātas vasaras brīvdienas un labi atpūsties, lai septembrī, kad skoliņā atsāksies mācības, pietiktu spēka un izturības, apgūstot jaunas zināšanas.
Uz tikšanos septembrī!

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>