2014. gads – Charleville skoliņa “Pūcīte”

Komentēt
Share
10Pirma_skolas_diena__quot_Pucit_14

Vēl vienu gadu varam satīt kamolā, dzīparu pie dzīpariņa šķetinot ataust atmiņā padarītais, redzētais, piedzīvotais. Ar smaidu un patīkamu siltumu sirdī atminamies katru pateicības vārdu, ko ir teikusi bērni un vecāki. Gada nogalē atliek secināt, ka visi skolotāji, skolotāju palīgi dara darbiņu no sirds, saprotot, ka tas ir vajadzīgs un apstāties nedrīkst.

Jaunais 2014.gads mūsu skoliņai sākās ar jauniem draugiem. Jo mūsu skoliņa un Limerikas bērnu deju kolektīvs “Taurenītis”, Anitas Šuplinskas vadībā, kopā svinēja Ziemassvētkus un jauniegūtie draugi pēc Jaunā gada sāka nākt pie mums skoliņā.
Arī Patrika dienas gājienā abi kolektīvi piedalījās zem viena mūsu mazās, bet mīļās Latvijas karoga. Šoreiz gājienā gājām Charleville.
Lieldienas arī abi kolektīvi svinēja kopā. Līdz ar to mūsu skoliņai izveidojās devīze – PRIEKS KOPĀ BŪT! Lieldienās mūsu skoliņas kolektīvs teica labus ceļa vārdus Vītolu ģimenei, viņi atgriezās Latvijā. Kristīne Vītola bija jauka un sirsnīga skolotāja. Skoliņā mācījās Kristiāns, Roberts un Meldra. Prieks bija par viņu centību, mērķtiecību, tas viņiem palīdzēja izturēt skolas pārbaudes darbus Latvijā.

17.maijā skoliņā bija eksāmena diena. Šo dienu atceras gan bērni, gan vecāki, gan skolotāji. Bērni bija gatavojušies, bet tāpat bija neliels satraukums. Mācību gada laikā bija apgūts daudz un parbaudes rezultāti bija iepriecinoši.
31.maijā pulcējāmies Cratloe Wood uz Ģimeņu sporta svētkiem, kas bija koliņas gada noslēguma pasākums.

Prieks par padarīto bija visiem klatesošajiem, gribas teikt vēlreiz lielu paldies, kas palīdzēja noorganizēt šo pēcpusdienu. Kad tika saņemti uzvaras kausi un diplomi, katrs bērns dāvanā saņēma tamborētu Pūcīti. Vasara varēja sākties.
Zinību dienā pie mums skoliņā ciemojās Nezinītis un nekārtības sarīkoja Pepija. Mazās grupiņas bērni vel tagad šad un tad jautā, kāpēc Pepija vairs nenak uz skolu. Būs jāaicina atkal, bērni solījās uzrakstīt Pepijai vēstuli.
Vai tad var mierīgi sēdēt skolas solā, ja ārā tik jauks, silts rudens. Ar skolinu devāmies pārgājienā Zelta rudens, savācām dabas materiālus rokdarbiem.
Viens no pēdējiem pasākumiem, kur skoliņa piedalījās, bija Credo concerts Limerikā. Skoliņas bērni uzstājās ar dziesmu – Lai Rīga zied! Bērniem bija iespēja klātienē iepazīties ar lēģendāro grupu Credo un dabūt autogrāfus.

Vēl daži dzīpariņi palikuši, kas jāsatin 2014.gada kamolā. Ļoti ceram to satīt ar baltām sniega pārslām un mīlestību. Vēl pavisam nedaudz un 26.decembrī skoliņas “Pūcīte” bērni, vecāki un skolotāji dosies uz Ziemassvētku vecīša namiņu mežā. Ziemassvētku vecītis apsolīja mūs uzcienāt ar savu iemīļoto karsto šokolādi un Rūķene solījās uzcienāt visus ar Sniega bumbām, tik saldām, ka pašas kūst mutē. Bet mēs vedīsim cienastā – skoliņā saceptās piparkūkas.
Gribu teikt lielu paldies visam mūsu skoliņas draudzīgajam kolektīvam – skolotājām un palīgiem – Alīnai Baronei, Initai Kļaviņai – Smirnovai, Gunitai Jansonei, Magdai Vītolai un Amandai Vītolai. Paldies vecākiem par Jūsu atbalstu, padomu, paldies gribu teikt par Jūsu PALDIES!
Gribas novēlēt visām skoliņām, skolotājiem, bērniem un vecākiem gaišus, mīlestības pilnus Ziemassvētkus un panākumiem bagātu Jauno 2015.gadu!

Charleville skoliņas “Pūcīte” skolotāja
Daina Konstantinova-Škurova

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>