Pirmais Ziemassvētku pasākums Portadown skoliņā

Komentēt
Share
DSCN9070

Sestdien, 20. decembrī, Portadown (Ziemeļīrija) latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņā “Zīļuks” notika Ziemassvētku pasākums, kurā piedalījās skoliņas bērni ar saviem vecākiem un skolotājas, portālam baltic-ireland.ie pastāstīja skoliņas skolotāja Santa Laiviņa.

Sākumā bija sagatavota ludziņa “Zem sēnītes”.
Katram bērnam bija iedalīta loma, visi bērni ar lielu prieku piedalījās ludziņā. Katrs gribēja paslēpties zem sēnītes. Sēnītes lomu brīnišķīgi izpildīja mūsu skolotāja Vita Ozola, liels paldies viņai par to! Pēc tam bērni dejoja dažādas dejas un gāja rotaļās. Bērni dziedāja dziesmas, skaitīja dzejoļus, Emīlija spēlēja flautu, Ričards visiem nospēlēja “Zvaniņš skan” uz sintezatora.
Visi gaidīja Ziemassvētku vecīti. Tik ļoti gaidītais Ziemassvētku vecītis atnāca ar rūķi un viņu palīgu. Līdzi bija paņemts liels saldumu dāvanu maiss. Rūķa dāvaniņas saņēma tas,kurš atminēja mīklas. Rūķis parūpējās, lai arī skatītāji izlocītu kājas un aicināja visus uz kopīgām rotaļām. Ātri arī pienāca kārta Ziemassvētku vecīša dāvanu maisa atvēršanai, kurš tika iztokšots ātri.

Mazie skolnieki kopā ar saviem vecākiem ļoti labi pavadīja laiku un priecīgi devās mājās, lai tiktos atkal nākošajā gadā.
Liels paldies par ieguldīto darbu skolotājām Vinetai, Vitai, Ilzei, Karīnai un Evitai!!! Paldies arī vecākiem par atbalstu.
Vēlam visiem Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!
Skoliņa savu darbu atsāk 2015. gada 10. janvārī.

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>