Charleville skoliņas bērni piedalās Credo koncertā

Komentēt
Share
CREDO_BALLE_LIMERIKA(_papildin_106

Vai tu zini, kas ir Latvija?
Tā ir zeme, mana dzimtene.
Vai tu zini, kas ir dzimtene?
Tā ir zeme, kur es piedzimu.
Vai tu zini, kā es piedzimu?
Tā kā puķuzirnis uzziedēju māmiņai,
tā kā puķuzirnis apvijos ap tētiņu.

Ar šīm Jāņa Petera dzejas rindām sākās 22. novembra nodarbība nedēļas nogales skoliņas “Pūcīte” bērniem.

Portālam baltic-ireland.ie Charleville latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas “Pūcīte” skolotāja Daina Konstantinova-Škurova pastāstīja, ka šajā dienā skoliņā atzīmēja Latvijas 96. dzimšanas dienu. Bērni aktīvi dalījās savās pārdomās par Latviju, katram bija ko teikt un padalīties ar saviem skolas biedriem. Pēc nodarbības bērni zīmēja Rīgu un svinīgo salūtu. Neizpalika arī dzimšanas dienas kūka.
Skoliņas bērni bija īpaši gatavojušies šiem svētkiem, jo bija pieņēmuši uzaicinājumu piedalīties svinīgajā pasākumā Limerikā par godu Latvijas Neatkarības dienai un bērni zināja, ka klātienē iepazīsies ar leģendāro rok un pop mūzikas grupu no Latvijas – CREDO.
Charleville skoliņas bērnu lielākā daļa ir arī Limerikas bērnu tautas deju kolektīva “Taurenītis” dalībnieki. Un šajā pasākumā ņēma dalību arī deju kolektīvs. Šī sadarbība skoliņai ar deju kolektīvu iespējama pateicoties deju kolektīva vadītājai Anitai Šuplinskai.
Limerikas rīkotajos pasākumos, nu jau kā tradīcija, ir rīkot loterijas. Šim pasākumam skoliņa “Pūcīte” un deju kolektīvs “Taurenītis” bija sagatavojuši loteriju un abi kolektīvi par iegūtajiem līdzekļiem varēs sarīkot bērniem Ziemassvētku pasākumus. Balvas tika gatavotas ar īpašu uzmanību un mīlestību uz Latviju. Paldies balviņu sponsoriem – Dacei Grīnbergai – daiļamatniecei no Latvijas, Elita Meats LTD, Ievai Meņģelei, Anitai Šuplinskai. Un galvenā balva, kas jau tapusi kā tradīcija bija spēle LATVIJA.
Kā pasākuma apmeklētāja Daina Konstantinova-Škurova saka lielu paldies Gunai Freibergai un Mārim Roķim par skaisto pasākumu, par viņu ieguldījumu pasākuma organizēšanā, paldies Jums par iespēju mums – vecākiem un citiem Limerikas tuvākās un tālākās apkārtnes tautiešiem atpūsties, baudot Credo mūziku. Prieks, ka mūsu bērni arī iepazīst tādus mūziķus, bērni bija sajūsmā par saņemtajiem autogrāfiem.
Visiem pasākuma apmeklētājiem bija iespēja iegādāties īpašās šokolādītes un uz tām saņemt Credo puišu autogrāfus. Paldies visiem.
Tiksimies nākošreiz.

FOTO: Raivis Krumholcs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>