Tullow skoliņā sācies mācību gads

Komentēt
Share
t17

Tullow no 2014.gada 23.marta darbojas latviešu bērnu un jauniešu nedēļas nogales skoliņa “ABC akadēmija”. Un šajā septembrī skoliņas kolektīvs aicināja bērnus un vecākus uz pirmo Zinību dienu, kuru vadīja Mazā raganiņa, tai piepalīdzēja skoliņas vadītāja Ingrīda. Zinību dienas pasākums sākās ar skolas bērnu svinīgu ieiešanu zālē ar ABC akadēmijas cepurēm galvā. Tas bija saviļņojošs brīdis.

Bērni un vecāki iepazinās ar šī gada pedagoģisko sastāvu – mūzikas skolotāju Kseniju, vizuālās mākslas skolotāju Montu, deju un C grupas /7-13g./ skolotāju Līgu, B grupas /4-6g./ skolotāju Inesi, A grupas /1,5-3g./ skolotāju Danu, D grupas /14-18g./ skolotāju un skoliņas vadītāju Ingrīdu. Pēc svinīgā pasākuma visi tika aicināti uz svētku torti, ko bija sarūpējusi Leinster Latviešu biedrība (LELAB), un kopīgu fotografēšanos.
Tad – skolēni ar audzinātājām devās uz pirmo audzinātājstundu, bet vecāki- uz vecāku sapulci.

Skoliņas vadītāja
Ingrīda Tārauda-Šakova

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>