Labdarības akcija Laucienes pansionātam

Komentēt
Share
4daa19b6ac16c62

Šogad Melderu ģimene no Portlaoise sadarbībā ar Īrijas skoliņām un pārvadātājiem eutransports.lv aicina Īrijā dzīvojošos latviešus pievienoties labdarības akcijai Shoe box, Laucienes pansionātam.
Pansionātā mitinās 192 pensionāri, no kuriem liela daļa ir invalīdi ar kustību traucējumiem. Daudzus radinieki ir piemirsuši un šajos Ziemassvētkos viņi nesēdēs pie ģimenes galda ar radu un draugu pulku. Mēs vēlamies viņus iepriecināt ar dāvaniņām un bērnu zīmētiem Ziemassvētku apsveikumiem.

Ja vēlaties piedalīties, sagatavojiet savu kurpju kasti un sazinieties ar savu tuvāko latviešu skoliņu vai zvaniet Ievai Melderi – 0868959289.
Sazinoties ar pansionāta vadību, uzzinājām, ka pensionāri priecātos par kādu kārumu, kabatas lakatiņiem, kafiju, siltām zeķēm, šallēm, higiēnas līdzekļiem, cepumiem, nelielām galda spēlēm, kā piemēram kārtis, domino.


Laucienes pansionāts by Evita_Maure

Visvairāk vecie cilvēki priecātos par bērnu zīmētām apsveikumu kartiņām Ziemassvētkos.
Akcija tiks organizēta līdz 20. oktobrim, pēc šī datuma visas kastes tiks savāktas un dosies ceļā, lai pārsteigtu un iepriecinātu vecos ļaudis.

Dublinā dzīvojošie savas dāvanu kastītes var nodot pie Ivetas Džonsas, Tallaght – 0851368299 vai mājas tel. nr. 015476141.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>