“Taurenītis” uzsāk jauno sezonu

Komentēt
Share
taureniitis

Limerikas bērnu deju kolektīvs “Taurenītis” 1.septembrī pulcēja mazos un lielos dejotājus uz savu pirmo nodarbību. Par priecīgā notikuma norisi portālam pastāstīja kolektīva vadītāja Anita Šuplinska:
„Atsaucās daudz jaunu dejot gribētāju un mums liels prieks un gandarījums, ka aizvien vairāk un vairāk vecāku ne tikai vēlas skolot bērnus latviešu skoliņās, bet arī vēlas, lai bērns iepazītu latviešu tautas deju tradīcijas, izkoptu savu stāju un priecētu mūs ar dejas soli.

Pirmajā nodarbībā vecāki un bērni iepazinās ar jaunumiem, kas paredzēti šajā mācību gadā, un galvenais notikums, par kuru visi izjuta nelielu satraukumu, ir priekšā stāvošie Dziesmu un deju svētki bērniem 2015. gada vasarā. Viss ir paveicams, mēs to varam! Kā minēja kāda no klātesošajām mammām – ja būs pozitīva attieksme, nekavēti mēģinājumi, tad rezultāts būs iepriecinošs. Darba ir daudz, tāpēc ķersimies pie darba.

Jaunais mācību gads nupat ir sācies un mēs sezonu uzsāksim ar pirmo uzstāšanos Limerikas Kultūras dienu pasākumā 13.septembrī.
Gribas novēlēt visām skoliņām, bērnu dziesmu un deju kolektīviem, lai šis mācību gads mums visiem sagādā darboties prieku, mīlestību uz to ko mēs darām, izturību, radošu gaisotni un draudzīgu kolektīvu!”

FOTO: no “Taurenīša” arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>