Dublinas skoliņa aicina pieteikties skolotāju

Komentēt
Share
IMG_9216

Latviešu Biedrības Īrijā (LBĪ) latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa “Saulgriezīte” lūdz atsaukties skolotāju brīvprātīgam darbam ar 6-7 gadus veciem bērniem no septembra līdz jūnija sākumam. Pedagoģiskā izglītība būtu vēlama, bet nav obligāta.
Skoliņa meklē entuziastisku un radošu cilvēku, kuram ļoti patīk darboties ar bērniem.

Ja vēlaties sadarboties, lūdzu sūtiet pieteikuma vēstuli Santai Eglītei uz e-pasta adresi s.m.eglite@gmail.com vai zvaniet pa tālruni 087 777 4631.

Nodarbības notiks svētdienās no plkst. 12.00 līdz 14.45 Synge Street CBS skolas telpās – Dublin 8.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>