Newry skoliņā noslēdzies otrais mācību gads

Komentēt
Share
IMG_2220

14.jūnijā Newry latviešu skoliņas vecāki un bērni kopā nosvinēja otrā mācību gada noslēgumu. Bērni un skolotājas pastāstīja vecākiem stāstu par Tinci – galvenā varone Tince ļoti vēlējās mācīties un kopā ar saviem draugiem vāveri, zaķi, lāci un kaķi devās meklēt leļļu skolu, pa ceļam satiekot gudro pūci, kura atklāja, ka tādas leļļu skolas nemaz nav un meža skolā nemāca lasīšanu un rakstīšanu, ka ābeces ir atšķirīgas no tām, ar kurām mācās īstajā skolā.

Pirms atgriešanās īstajā skolā rudenī, Tince un draugi aicināja visus doties vasaras ceļojumā un izbaudīt skaisto vasaru.

Stāsta gaitā bērni skaitīja dzejolīšus un dziedāja dziesmiņas, noslēgumā arī veltot dziesmiņu mūsu māmiņām.

Skolotājas pasniedza bērniem pateicības rakstus un dāvanas no Latvijas – īpaši izmeklētas nelielas grāmatiņas atbilstoši vecumam un esošajām valodas prasmēm, ar kurām padarboties vasaras brīvlaikā. Balvās arī tika skaisti konfekšu pušķi, kā arī īpašas medaļas un balvas no pūces!
Nobeigumā visus mūsu dalībniekus pārsteidza bērnības dienu mīlulis lācītis Vinnijs Pūks, kurš kopā ar bērniem devās jautrās rotaļās un vasaras ieskaņas ballīte varēja sākties!

Īpašs paldies visiem vecākiem, kas atbalstīja mūs.

Milzīga pateicība mūsu talantīgajām skolotājām Mārai Tūtānei un Agnesei Janušauskai, vislabākajiem palīgiem Jekaterinai Spriņģei un Sandim Janušauskim.

Karstu un piedzīvojumiem bagātu vasaru, un lustīgus Jāņus visiem mūsu draugiem tuvumā un tālumā!

Newry Latviešu bērnu un jauniešu centra skolotāja
Agnese Šerbuka

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>