Pēc labi padarīta darba var arī atpūsties!

Komentēt
Share
IMG_9976

Pirmdien – 16. jūnijā Limerikas deju kolektīva “Taurenītis” bērni ar vecākiem tikās uz šī mācību gada pēdējo nodarbību. Skolotāja Anita Šuplinska iepazīstināja vecākus ar nākošā gada Dziesmu svētku repertuāra dejām. Bērni visu mācību gadu bija čakli strādājuši, tāpēc šogad – pirmo reizi kopš pastāv kolektīvs – visi dodas vasaras brīvdienās, lai kopā sanāktu rudenī un ar jauniem spēkiem ķertos klāt jaunām dejām un pieslīpētu jau zināmās dejas.

Skolotāja apbalvoja katru bērnu, pieškirot katram diplomu ar nomināciju. Savukārt bērni steidzās skolotāju sveikt ar ziedu pušķiem. Vecāku vārdā gribas teikt lielu paldies mūsu skolotajai Anitai Šuplinskai un viņas meitai – Agnijai Šuplinskai par ieguldīto darbu, par mīlestību, ko viņas iegulda šajā darbā.
Lielu paldies sakām Anitai Liepiņai par garšīgajām un skaistajām kūkām.
Paldies saku katram vecākam, kurš atrada laiku un neatlaidīgi veda savu bērnu uz mēģinājumiem, jo tikai tā mēs varam augt un pilnveidoties.
P.S. Rudenī uz mēginājumiem tiek aicinati jauni dalībnieki, tiek aicināts ikviens dejot gribētājs, gatavosimies 2015. gada Bērnu un Jauniešu dziesmu un deju svētkiem Latvijā. Ja rodas jautajumi, zvaniet skolotājai Anitai: 086-2427131.

Dejotāja Dāvida māmiņa
Daina Konstantinova-Škurova

FOTO: Anita Liepiņa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>