Aicina pieteikties Latvijas Neatkarības dienas pasākumam Limerikā

Komentēt
Share
img_2065

Latviešu biedrība Īrijā (LBĪ) sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Īrijā katru gadu rīko Latvijas Neatkarības dienas svinības, kur iepriekšējos gados Dublinā kopā pulcējusies liela daļa latviešu kultūras kopu, skolu un biedrību dalībnieki, kā arī citi kopienā zināmi organizāciju pārstāvji. 2012. un 2013. gadā šajā pasākumā tika godināti skolotāji, kopu vadītāji, pasniedzot Latvijas IZM atzinības rakstus un LBĪ pateicības rakstus.

Šogad Neatkarības dienas svinību pasākums paredzēts mums visiem aktuālā temata zīmē – Rīga 2014 (Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta). Tā kā Īrijā kultūras galvaspilsēta šogad ir Limerika, tad pasākuma rīkotāji no LBĪ, Latvijas vēstniecības Īrijā, pieaicinot Limerikas lokālo kopu un skolu vadītājus, vienojās un jau 2013. gada oktobrī ievadīja pirmās sarunas, ka Latvijas Neatkarības dienas svinības 2014. gadā rīkos Limerikā, 15. novembrī plkst. 14.00 – Rīga 2014 un Limerika 2014 kontekstā.

Organizatoru padome aicina visus interesentus pieteikties pasākumam līdz 30. jūnijam, aizpildot anketu, lai iegūtu aptuveni prognozējamo apmeklētāju skaitu un turpinātu organizatorisko procesu, rēķinoties ar konkrētu dalībnieku skaitu.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>