Sveicam ar dēliņa piedzimšanu!

Komentēt
Share
fbd401d144249e6

Kā balta puķe bērns ir uzziedējis,
Lai kādreiz dzīvē spētu tālu iet.
No nedienām, no salta dzīves vēja
Šo mazo dvēselīti sargājiet!
/Kornēlija Apškrūma/

Charlevilles nedēļas nogales skoliņas kolektīvs kopā ar bērniem un vecākiem sveic mūzikas nodarbību skolotāju Alīnu Baroni un viņas ģimeni ar dēliņa Dāvida nākšanu pasaulē, novēlot veselību, dzīvesprieku, izturību un gudrību audzinot vēl vienu dēliņu.
Lai Dievs svētī jūsu ģimeni!

Arī portāla baltic-ireland.ie komanda pievienojas apsveikumam un Baronu ģimenei novēl gaišas un mīlestības pilnas turpmākās dienas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>