Akcijas laikā saziedotās grāmatas skoliņas saņems maijā

Komentēt
Share
IMG_44461

Latviešu valodas aģentūra (LVA) sadarbībā ar Latviešu nacionālo padomi Lielbritānijā (LNPL) aprīlī aicināja visus Latvijas iedzīvotājus, izdevniecības un uzņēmumus dāvināt grāmatas diasporas skolām, piedaloties akcijā „Es dāvinu Tev pasaku!”. Kopumā akcijas laikā tika saziedotas vairāk nekā 500 grāmatas.

Akcijas laikā dāvanu grozā tika ieliktas gan pasaku grāmatas pašiem mazākajiem, gan stāsti bērniem un pusaudžiem, enciklopēdijas, dzejoļu grāmatas, gan arī audio kasetes un diski.
Īpašu paldies par bagātīgu dāvinājumu akcijas rīkotāji izsaka SIA Pauliņa, grāmatu apgādam Jumava, grāmatu apgādam Madris un Latviešu valodas aģentūrai.
Dāvinātās grāmatas Anglijas un Īrijas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņās nonāks jau maijā.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>