Prieks kopā būt!

Komentēt
Share
IMG_9515

Ar spožiem saules stariem un sasveicināšanās dziesmu 31. maijā sākās Charlevilles nedēļas nogales skoliņa “Pūcīte” šī mācību gada noslēguma pēcpusdiena Cratloe Wood, kad kopā sanāca visi skoliņas bērni ar saviem vecākiem. Mēs bijām pulcējušies kuplā skaitā, labā garastāvoklī, bērni bija priecīgi, ka kopā ar vecākiem varēs pasportot.

Mūsu galvenais uzdevums bija jauki pavadīt laiku kopā.
Stafetes varēja sākties, tiesnesi bija gatavi darbam, tika izvēlēti divi kapteiņi un varēja sākties dalīšanās komandās. Pirmais uzdevums bija radošs, bija jāizdomā komandas nosaukums un jāuzzīmē karogs, kas, kā izrādījās vēlāk, bija komandas kapteiņiem domātais T-krekliņš. Komandas izvēlējās sev nosaukumus un tie bija – Naskie bebri un Sapņu komanda! Bija daudz un dažādas stafetes, vajadzēja lēkt, skriet, mest balonus ar ūdeni mērķī, ķert zivis tīklos un ar salmiņiem piepildīt ūdens krūzi, komandas bija pilnas ar cīņas sparu un katrs gribēja uzvarēt!
Bija arī atsevišķi uzdevumi tikai tētiem un mammām! Tētiem bija jāparāda sava pirkstu veiklība ar Ķīniešu kociņiem izlasot pupas no maisījuma, līdzīgi, kā Pelnrušķītei! Tēti sacentās arī pierādot savu spēku! Mammām bija jānomizo garākā miza no ābola, kā arī jāpierāda, cik viņām ir laba reakcija!
Visi draudzīgi kopā, meža ielokā taisījām rosolu! Baudījām skaisto dabu, laiku, pīrādziņus un plātsmaizītes, kā jau latviešu piknikā! Neiztikām arī bez desiņu cepšanas!
Mums bija trīs tiesneši, kuri visu laiku cītīgi vēroja, ne tikai kurai komandai piešķirt pirmo vietu, bet arī kuras ģimenes ir pelnījušas kausus!
Tiesneši devās apspriesties un saskaitīt punktus. Drīz vien kļuva zināms, ka 2. vietu godīgā cīņā izcīnīja Sapņu komanda! 1.vietu ieguva Naskie bebri! Visi dalībnieki tika apbalvoti ar “Pūcītes” diplomiem! Un trīs ģimenēm tika piešķirti skaisti kausi! Pirmais kauss nominācijā –
“Pūcītes” Jautrākā ģimene aizceļoja pie Freibergu ģimenes, otrais kauss arī nominācijā – Jautrākā ģimene, aizceļoja pie Ozoliņu ģimenes un trešais kauss nominācijā – Draudzīgākā ģimene, tika piešķirts Denisovu ģimenei, kuras dzimtā valoda ir krievu valoda, bet neskatoties uz to, šī ģimene cītīgi piedalās visos skoliņas pasākumos un Nikola cītīgi apmeklē skoliņu.

Visi bērni tika apsveikti ar speciāliem diplomiem par čaklu skoliņas apmeklēšanu un skoliņas beigšanu! Katram bērnam no mūsu Čaklās pūces mammas un vadītājas Dainas Škurovas tika skaista tamborēta pūcīte! Katram bērnam tika iedota arī mapīte ar uzdevumiem, kuros atspoguļojās bērnu darbi visa gada garumā! Tika sveiktas skoliņas skolotājas, kā arī skolotāja Magda Vītola, kura pavisam nesen, kļuva par māmiņu vēl vienam bērniņam. Viņai tika “Pūcītes” pamperkūka.
Bērni apsveica savus vecākus ar mafiniem – pūcītēm, kuri bija ielikti bērnu pašgatavotos, apgleznotos trauciņos!
Visi bija apmierināti, labā garastāvoklī, pilni enerģijas un prieka.
Paldies visiem, kas piedalījās un piepildīja skolotāju sirdis ar prieku un laimi un darboties gribu turpmāk! Visiem jauku vasaru vēlot skoliņas “Pūcīte” skolotāju kolektīvs!

Charleville latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas “Pūcīte” skolotāja
Inita Kļaviņa Smirnova

FOTO: Anita Liepiņa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>