“Taurenītis” dejo festivālā Adare

Komentēt
Share
IMG_2790

Šī gada 24. maijā Limerikas bērnu latviešu tautas deju kolektīvs “Taurenītis” Anitas Šuplinskas vadībā uzstājās Pašdarbības kolektīvu festivālā Adare, Co. Limerick, portālam baltic-ireland.ie pastāstīja mazo dejotāju māmiņa Daina Konstantinova-Škurova.
Mazos un lielos dejotājus nebaidīja ne vēsais laiks, ne lietus.

Bērni ne tikai uzstājās paši, bet varēja vērot talantīgos Īru deju dejotājus, tie aizrāva ar savu azartu un dejas ritmu, uzstājās bērni ar skaistu ziedu deju, kā arī vērojām vijīgo indiešu deju.
Mūsu dejotāji aizrāva skatītājus ar savu dejas prieku. Lepnums bija ne tikai bērniem, bet arī vecākiem, ka mūsu kolektīvs ir pamanīts un tiek aicināts uz šāda veida pasākumiem, kur mēs varam citu tautību cilvēkiem parādīt savu kultūru.
Pēc koncerta mūsu Deivida tētis – Dainis Birznieks noorganizēja fotosesiju bērniem. Paldies viņam par šiem skaistajiem mirkļiem.

FOTO: Dainis Birznieks

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>