Newry skoliņa aicina uz pirmo nodarbību

Komentēt
Share
viewer

Newry (Ziemeļīrija) Latviešu bērnu un jauniešu centrs sestdien, 5. maijā, plkst. 14.00 mīļi aicina visus bērnus, jauniešus un vecākus uz pirmo latvisko tikšanos un nodarbību Altnaveigh House (2. stāvā), 51 Downshire Road, Newry, BT341EE, Northern Ireland.

Maksa par vienu nodarbību 7.- £.

Diviem bērniem 10.- £.

Papildinformācija, zvanot pa tel. num. 07521011712 – Agnese vai 07513121304 – Zita, vai rakstot uz e-pasta adresi: latviesi.newry@gmail.com.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>