ĪLNP skoliņām dāvina Ingas Puriņas grāmatu

Komentēt
Share
IMG_3585

Šā gada martā mūs sasniedza priecīga vēsts – izdevniecība “Zvaigzne ABC” laida klajā Ingas Puriņas, kura dzīvo Mullingar, Co. Westmeath, grāmatu bērniem “Varavīksnes ceļš”.
Šajā sakarā Īrijas latviešu nacionālā padome (ĪLNP) nolēma “nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu” – atbalstīt pašmāju rakstnieci un apdāvināt skoliņas.

ĪLNP jau ir saņēmusi grāmatu sūtījumu un tuvākajā laikā visas Īrijas un Ziemeļīrijas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas saņems Ingas Puriņas grāmatu bērniem “Varavīksnes ceļš” kā dāvanu, kas burvīgi papildinās esošās skoliņu bibliotēkas.
Skoliņas, kuras apmeklēs Latvijas Kultūras dienu, kas 4. maijā norisināsies Dublinas vecpilsētā Temple Bar, dāvanu no ĪLNP saņems šajā pasākumā, bet pārējām tā tiks nosūtīta pa pastu.
Jāatzīmē, ka katrā grāmatā rakstniece ar savu roku ir ierakstījusi novēlējumu: “Katram savu varavīksni!”, kā arī parakstījusies.

“Varavīksnes ceļš” ir stāsts par drosmīgu zēnu Janci, kas kopā ar necerēti iegūtu draugu dodas glābt varavīksnes sargātājus elfus no ļaunā Miglas Rausēja nagiem. Ļaundara mērķis ir iznīdēt varavīksnes krāsas, bet zēns apņemas to nepieļaut. Ceļojums cauri septiņām varavīksnes valstībām Jancim izvēršas gan aizraujošu piedzīvojumu, gan briesmu pilns.

FOTO: no ĪLNP arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>