Droghedas skoliņā viesojās Tomass Kleins

Komentēt
Share
IMG_4906

Aprīlim, aprīlim,
Pilieni nav kā līdz šim….
Ar šo jauko dziesmiņu Tomass Kleins sestdien, 14. aprīlī, uzrunāja Droghedas nedēļas nogales skoliņas bērnus. Kopā ar mūziķi no Latvijas bērni dziedāja latviešu tautasdziesmas – Kur tu teci, gailīti manu; Dipu, dapu lācis nāk; Seši mazi bundzinieki u.c., kā arī gāja rotaļās.


Katra bērna mazā sirsniņa sāka pukstēt straujāk, kad Tomass Kleins nodziedāja viņu vismīļākās dziesmiņas, kā arī kopīgi iemācījāmies dziesmiņu ~Aprīļa pilieni~.
Patīkami bija redzēt, kā Tomass bērniem piedāvāja dažādas aktivitātes un bija sagatavojis pārsteiguma momentu – uzdejot rokenrolu, kur bērni katrs rādīja, ko māk!
Bet nobeigumā, mierīgā atmosfērā sākām dziedāt šūpuļdziesmas.
Šī bija pasakaina rotaļnodarbība, kurā bērni parādīja savas zināšanas mūzikā.
Lielu paldies sakām mūziķim Tomasam Kleinam par interesanto un jautro mūzikas nodarbību, kā arī vecākiem, kuri atrada laiku, lai būtu kopā ar savu atvasīti. Bērniem šis bija jauks un neaizmirstams mirklis.

Droghedas latviešu bērnu nedēļas nogales skolotāja Lolita Kučinska

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>