Lieldienas Droghedas skoliņā

Komentēt
Share
IMG_3347

Lai arī Lieldienas Droghedas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņā “Burtiņš” tika svinētas šodien, viss aprīļa mēnesis pagāja svētku zīmē, jo jaunākas grupas bērni izkrāsoja Lieldienu zīmējumus un gatavoja olu paliktnīšus, vecākās grupas audzēkņi taisīja groziņus olām un pūpolus, bet “Vecāku klubā” tapa filcēti un dekupēti dekori!

Kad nu lielie sagatavošanās darbi bija paveikti, Droghedas skoliņas bērni, vecāki un skolotāja Inga Tairova sanāca kopā, lai godam nosvinētu Lieldienas.
Vispirms visi kuplā skaitā sapulcējās skoliņas zālē, kur gan jaunākās, gan vecākās grupas bērni vecākiem parādīja, ka šī mācību gada laikā ir iemācījušies dziedāt. Kad bērni savu dziedātprasmi bija nodemonstrējuši, arī vecāku koris nepalika kaunā!

Dziedāšanai sekoja dejošana, visiem vienojoties vienā kopīgā un jautrā “Putniņdejā”!
Svētku pimās daļas noslēgumā bērniem bija jāveic vēl viens uzdevums, proti, jāuzzīmē Lieldienu Zaķis. Kā vēlāk noskaidrojās, viszaķīgāko Zaķi bija uzzīmējis Kristaps, par ko balvā saņēma šokolādes olu!

Katrs bērniņš uz šo nodarbību bija paņēmis līdz divas krāsotas olas, tāpēc, degot nepacietībā, visi devās ārā, lai beidzot pievērstos īstām Lieldienu izpriecām – olu ripināšanai, Lieldienu Zaķa paslēpto olu meklēšanai un olu kaujām! Tā kā arī laika apstākļi droghediešus šorīt lutināja, noskaņojums, svinot “oliņsvētkus”, visiem bija jautrs un saulains.

Lieldienas, kā svētku diena, Droghedas skoliņā bija izvēlēta vēl vienam svinīgam pasākumam, proti, no Latvijas atsūtītie diplomi tika pasniegti tiem vecākās grupas bērniem, kuri aktīvi piedalījās lasīšanas maratonā “Bērnu un jauniešu žūrija 2013″.

Priecīgas Lieldienas sev un visiem citiem novēl Droghedas skoliņa.

Plašāka bilžu galerija šeit:

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>