Labie darbi pārtop tradīcijās

Komentēt
Share
Turpinot_tradiciju_1

Droghedas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa “Burtiņš” ir salīdzinoši jauna, proti, šomēnes tai aprit tikai divi gadi, tādēļ viens darbības pamatuzdevumiem ir turpināt iepriekšējos gados iesāktās aktivitātes, padarot tās par tradīcijām, kā arī jaunu tradīciju iedibināšana.

Tā nu tika nolemts, ka, tāpat kā pagājušajā mācību gadā, arī šogad Droghedas skoliņas bērni pašu rociņām darinās pateicības kartiņas saviem atbalstītājiem.
Šogad vecākās grupas skolotājas Ingas Tairovas vadībā tapa pateicības kartiņas, kas pa pastu tiks nosūtītas Latvijas vēstniecībai Dublinā, Latviešu nacionālajai padomei Lielbritānijā (LNPL) un personīgi Mārim Pūlim, Latviešu valodas aģentūrai (LVA) un personīgi Aijai Otomerei, Eiropas latviešu apvienībai (ELA) un personīgi Aldim Austeram, Latviešu biedrībai Īrijā (LBĪ) un personīgi Ingunai Grietiņai, avīzei Īrijas Vēsti un personīgi Ievai Rubulei, kā arī portālam www.baltic-ireland.ie.

Droghedas skoliņas audzēkņi un skolotājas Inga Tairova un Teiksma Kuzņecova, kā arī skoliņas padome un “Vecāku klubs” visiem saviem labvēļiem saka lielu jo lielu paldies par atbalstu šajā mācību gadā.

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>