Pirmais izglītības kongress Īrijā

Komentēt
Share
IMG_2718

Latviešu biedrība Īrijā (LBĪ) rīko pirmo izglītības kongresu Īrijā, kas notiks 12. aprīlī, plkst. 15.00 Navanā, adrese: Little Tots Montessori, 67 Balreask Village, Navan, Co. Meath.
Kongresā piedalīsies Latvijas vēstnieks Īrijā Gints Apals, kurš iepazīstinās izglītības darbiniekus ar savu redzējumu par izglītības sistēmu nākotnē.

Galvenie kongresā izskatāmie jautājumi būs par turpmāko latviešu nedēļas nogaļu skoliņu sadarbību, savstarpējo informācijas apmaiņu par izveidoto un līdz šim paveikto, galvenokārt, iepazīstinot jaunās skoliņas. Kā arī tiks diskutēts par latviešu valodas apmācības īru vidusskolās pilotprojekta galvenajiem uzdevumiem un turpmāko rīcības plānu.
Pirms izglītības kongresa, no plkst. 13.00 līdz 15.00 notiks otrā metodiskā diena Īrijas latviešu skoliņu skolotājiem, kuras ietvaros skolotāji varēs vērot Navanas latviešu skolas un jauniešu apvienības atklātās nodarbības.
Īpaši kongresā aicinām piedalīties latviešu skolu vadītājus un skolotājus, latviešu organizāciju un kopu vadītājus.
Pieteikumus lūdzam sūtīt Latviešu biedrības Īrijā izglītības nodaļas vadītājai Santai Eglītei uz s.m.eglite@gmail.com un LBĪ Navanas latviešu skolas un jauniešu apvienības pārzinei Ingai Zvirgzdiņai uz inga.zvirgzdina@gmail.com.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>