“Mazajam Letiņam” 4 gadi

Komentēt
Share
img_0149

Pagājušās nedēļas nogalē bērnu vokālā grupa “Mazais Letiņš” atzīmēja savu ceturto dzimšanas dienu. Par to, kā un kur svinības notika, stāsta “mazo letiņu” Pētera un Ievas māmiņa Ilze Barkus:
“Kā ik reizi ar jautrām aktivitātēm, smiekliem, prieku un latvisku draudzēšanos šā gada 31.martā „Mazā Letiņa” bērni, vecāki un diriģente Inguna Grietiņa atzīmēja jau ceturto šīs dziedošās un muzicējošās grupas jubileju.

Jautrā dzimšanas dienas ballīte šoreiz norisinājās Co. Carlow Pet Farm and Childrens Activity Centre. Dažiem bērniņiem gan nācās palikt mājās nejauši uzbrukušas slimības dēļ, bet lielākajai daļai dziedonīšiem un viņu vecākiem nesagādāja grūtības no savām mājvietām doties uz attālo Carlow apgabalu, lai bērni izjustu prieku un gandarījumu par gada laikā cītīgo strādāšanu. Kuram gan nepatīk saņemt atalgojumu par padarīto? Prieks bija neviltots! To ik brīdi varēja redzēt bērnu sejās. Ikdienā Īrijā dzīvojot, bērniem nav lielas iespējas būt kontaktā ar dzīvniekiem. Bet tas ir tik svarīgi, lai bērns izjustu mīlestību uz vājāku, mazāku radījumu, vai arī bijību pret eksotiskākiem jeb lieliem dzīvniekiem. To visu piedzīvoja „Mazā Letiņa” bērni un jaunieši šajos svētkos. Un kur nu vēl oriģinālās aktivitātes! No tām nenoliedzami „topā” bija traktora vilktais mucu vilcieniņš. Tas sagādāja patiesu jautrību ne tikai bērniem, bet arī to vecākiem. Ja aizvērtu acis un klausītos bērnu sajūsmas spiedzienos, tad varētu padomāt, ka esam modernā atrakciju parkā! Kas gan var būt labāks, ja bērni spēj saskatīt skaisto un interesanto šķietami parastās lietās. Tāds ir „Mazais Letiņš”- dzīvespriecīgs un atvērts labajam! Liels paldies tā esībā un izaugsmē grupas dibinātājai, vadītājai un diriģentei Ingunai Grietiņai. Viņa ir grupas „sirds”. Ar īpašu spēju mīlēt visus bērnus, ikkatrā saskatīt tā slēptākās spējas un talantu, mācīt dziedāt un spēlēt tik daudz dažādus mūzikas instrumentus.
Svētku kūka, ko ar mīlestību bija gatavojusi viena no „Letiņa” aktīvajām mammītēm Vēsma Rītiņa, bija ne tikai skaita, bet vārda tiešajā nozīmē mutē kūstoša! Paldies Vēsmai, paldies Mairitai, Agnesei, Antai, paldies visiem, kas organizēja šos svētkus un piedalījās.
Daudz laimes Tev, „Mazais Letiņ”, dzimšanas dienā! Audz liels un esi par lepnumu latviešiem un Latvijai!”

FOTO: Ilze Barkus

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>