Lieldienu ieskaņas pasākums Portadown

Komentēt
Share
880318517b7e34a

Klausījos, brīnījos,
Kas aiz kalna gavilēja:
Lieldieniņa braukšus brauca,
Asnus veda vezumā.
Ziemeļīrijas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa “Zīļuks” aicina apmeklēt Lieldienu ieskaņas pasākumu, kas š.g. 12. aprīlī plkst. 14.00 notiks Killicomaine Community Centrā, Festival Road, Portadown, BT63 5HE.

Skoliņas bērni ir sagatavojuši stāstu par to “Kā zaķi olas krāsoja”.
Kopā krāsosim Lieldienu olas, iesim rotaļās un darbosimies dažādās radošās Lieldienu darbnīcās. Visus bērnus gaida pārsteigums.
Dalības maksas pasākumā: 5 £.
Lūgums uz pasākumu pieteikties laicīgi, rakstot uz skoliņas e-pastu: ziljuks2014@gmail.com.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>