Bērnu un jauniešu centrs Limerikā

Komentēt
Share
bernu_centrs
Skoliņa darbojas katru sestdienu , izņemot Īrijas Republikas oficiālo svētku, atceres un atzīmējamās dienas no septembra pirmās sestdienas līdz maija pēdējai sestdienai. Nodarbības notiek St.Philomenas Preparatory School, South Circular Road ,Limerick no plkst.12.00 līdz plkst.14.00.

Darbojamies 4  grupiņās:

1-4 gadu vecuma grupa
5-8 gadu vecuma grupa
8+ gadu vecuma grupa
Angļu un krievu valodā runājošo bērnu grupa.

Nodarbības notiek 2 stundas, kuras tiek sadalītas 3 atsevišķās nodarbībās-latviešu valodas apguve,latviešu kultūra un rokdarbi vai sports. Katra mēneša pirmajā sestdienā notiek mākslas nodarbības mākslinieka pavadībā.
Nodarbības tiek veiktas balstoties uz integrēto nodarbību principa – katrai nodarbībai tiek izvēlēta tēma un tad nodarbība tiek veltīta šai tēmai, nenospraužot stingras robežas starp mācību priekšmetiem. Nodarbībās liekam lielu uzsvaru uz latviešu folkloru. Bērni mācās par gadskārtām, parašām, min mīklas, dzied u.t.t. Katrai vecuma grupai tiek izveidota attiecīga nodarbību programma.

Nodarbības tiek vadītas caur spēlēm, rotaļām un pašdarinātiem uzskates līdzekļiem bērniem brīvā un nepiespiestā gaisotnē lai bērniem būtu interesanti .Mācību gads ir ieplānots tā, lai bērni paplašinātu zināšanas un savu redzējumu uz pasauli. Pie mums ciemojas dažādu profesiju pārstāvji, kas iepazīstina bērnus ar savu nodarbošanos un darbosies līdzi ar bērniem. Šādā veidā pilnveidojot bērnu vārdu krājumu, dažādojot iemaņu attīstību un intereses. Mūsu mērķis ir attīstīt katra bērna aktivitāti (ētisko, estētisko, intelektuālo, fizisko), veidojot iekšēju vēlmi izzināt apkartējo pasauli un apgūt pieaugušo uzkrāto pieredzi.
Skolai ir izveidota sava bibliotēka, kur bērni var izvēlēties grāmatas lasīšanai mājās.
Nodarbību dalības maksa - 5.00 EUR no ģimenes.
Mīļi aicināti visi, kas vēlas mums pievienoties!

St. Philomenas Preparatory School

South Circular Road

Limerick

Ireland

Kontaktpersonas:

Kristīne M. Walshe-00353 87 144 8898

Lienīte Liepiņa-0863082094

E-pasts: bjclimerika@gmail.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>