Nedēļas nogales skoliņu skolotāju seminārs Bradfordā (Anglija)

Komentēt
Share
Bradforda 186

Latviešu nacionālā padome Lielbritānijā (LNPL) un sadarbībā ar Latviešu valodas aģentūru (LVA) aicina Īrijas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņu skolotājus uz kārtējo semināru, kas 10. un 11. maijā notiks Anglijas pilsētā Bradfordā (DVF Bradford, 5 Clifton Villas, Manningham Lane, Bradford BD8 7BY).
Tuvākā lidosta – Leeds Bradford.

Vienam skolotājam no katras skoliņas tiks segti ceļa un dzīvošanas izdevumi, kā arī pasniegtas pusdienas un vakariņas.
Semināram var pieteikties, līdz 2. aprīlim nosūtot anketu (Pieteikšanās Ankete Skolotāju Semināram Bradfordā 2014g) Mārim Pūlim uz e-pasta adresi moggyp@aol.com.
Bradfordas Programma 2014[1]

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>