Mācībām Latvijas augstskolās varēs pieteikties no marta

Komentēt
Share
2008_01170010

Šogad vidējo izglītību ārzemēs ieguvušo reflektantu, kuri nepretendē uz studijām valsts budžeta vietās vai ierobežota studējošo skaita studiju programmās, reģistrāciju un uzņemšanu pirmajā gadā pēc vidējās izglītības iegūšanas augstākās izglītības iestādes varēs uzsākt jau no 1. marta, paredz vakar Latvijas valdībā apstiprinātie noteikumi.

Termiņš attiecināms gan uz ārvalstu pilsoņiem, gan arī Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem, kuri ieguvuši vidējo izglītību ārzemēs. Ātrāks uzņemšanas termiņš noteikts, lai veicinātu Latvijas augstākās izglītības iestāžu eksportspēju, kas nacionālās politikas plānošanas dokumentos izvirzīta prioritāšu vidū.

Pārējo reflektantu reģistrāciju un uzņemšanu pirmajā gadā pēc vidējās izglītības iegūšanas iestādes varēs uzsākt no 2014. gada 1. jūlija. Tas noteikts, ņemot vērā, ka 2013./2014.mācību gada centralizēto eksāmenu sertifikātus pašvaldības izglītības pārvaldēm izsniegs 2014.gada 30.jūnijā. Attiecīgi nākamajā darba dienā, 1.jūlijā, augstākās izglītības iestādes var uzsākt studējošo reģistrāciju un uzņemšanu.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>