Bērnu deju kopu vadītāji dalīsies pieredzē

Komentēt
Share
IMG_7157

Īrijas latviešu nacionālo padome (ĪLNP) svētdien, 2. martā, rīko pirmo pieredzes apmaiņas semināru bērnu deju kopu vadītājām. Seminārs, kurā dalību ir apstiprinājušas visu četru Īrijas bērnu deju kopu vadītājas, notiks Limerikā. Sākums plkst. 11.00.
Seminārā plānotas divas daļas – atklātā nodarbība un diskusijas par aktuāliem jautājumiem.

Vispirms bērnu deju kopu vadītājas piedalīsies atklātajā nodarbībā, kuru vadīs deju kolektīva “Taurenītis” vadītājas Anita Šuplinska un Agija Šuplinska. Atklātā nodarbība ar bērnu deju kolektīva “Taurenītis” piedalīšanos notiks CIE Sports & Social Club, Upper Carey’s Road, Limerick.
Tālāk sekos diskusijas – The George Boutique Hotel konferenču zālē (Shannon Street, Limerick), kurās tiks pārrunāti sekojoši jautājumi:
* pieredzes apmaiņas izvērtējums;
* par piedalīšanos 2015. gada Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos Latvijā – deju repertuārs, tautastērpi, ceļa izdevumi, naktsmītnes, semināri u.t.t.;
* par piedalīšanos 4. maija Kultūras dienas pasākumā Dublinā (Ritas Zālītes sagatavots ziņojums);
* nākošā semināra ievirzes.

Seminārā laipni aicinātas piedalīties arī topošo bērnu deju kopu vadītājas. Papildinformācija, rakstot uz e-pastu sslaidina@gmail.com vai zvanot pa tālruni 0861212334 (Solveiga Slaidiņa).

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>