Informācija konkursa „Dzimtas stāsti. Ar saknēm Latvijā” dalībniekiem

Komentēt
Share
Latviesu_valodas_agentura

Latviešu valodas aģentūra (LVA) priecājas par skolēnu atsaucību un dzimtas stāstu izzināšanu! LVA ir saņēmusi 419 konkursa darbus no Latvijas skolām un latviešu skoliņām pasaulē.
Žūrijas komisija, kuras sastāvā ir pārstāvji no Rakstnieku Savienības, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra, Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes, UNESCO LNK un LVA, šobrīd ar lielu aizrautību lasa un vērtē iesūtītos darbus.

Konkursa darbi tiek vērtēti pēc šādiem kritērijiem:
* darba atbilsme tematam;
* autora personiskās attieksmes un domas atklāsme;
* izklāsta oriģinalitāte un radošs temata risinājums;
* literāra un labskanīga valoda;
* darba vizuālā kvalitāte.

Konkursa uzvarētāji tiks apbalvoti Dzimtās valodas dienas pasākumā š. g. 21. februārī plkst. 10.00 Rīgas Latviešu biedrības namā.

Uz Dzimtās valodas dienas pasākumu LVA aicina visus konkursa dalībniekus, viņu skolotājus un citus interesentus. Vēlams paziņot par ierašanos, minot skolu un skolēnu skaitu.

Pasākumā plānota tikšanās ar triloģijas „Zīmogs sarkanā vaskā” autoru Jāni Lejiņu, dzimtas koku pētnieci Inu Grosenu, folkloras kopu „Vilki” un arheologu Rūdolfu Brūzi. Pasākums paredzēts līdz plkst. 14.00.

Precīzāka informācija pa e-pastu: velga.licite@valoda.lv vai tālruni +371 67201684.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>