Pirmā skolotāju pieredzes apmaiņas diena

Komentēt
Share
IMG_8570

Latviešu biedrība Īrijā (LBĪ) aicina visu Īrijas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņu skolotājus uz pirmo pieredzes apmaiņas dienu, kas notiks svētdien, 2. februārī, no plkst. 11.00 līdz 15.00 Portlīšas skoliņā “Sauleszaķēns” – Treo Nua Resource Centre (2. stāvā), Portlaoise, Co. Laois.
Dienu iesāksim apmeklējot atvērtās nodarbības, kam sekos diskusija par šādiem jautājumiem:

* 2014. gadā plānotie notikumi (Rīga 2014, kultūras diena (maijā), skolotāju seminārs Anglijā (maijā));
* pieredzes apmaiņas dienas novērtējums:
- kā veicināt aktīvāku pieredzes/informācijas apmaiņu mācību gada laikā?
- jautājumi, ko vēlētos apspriest nākošajā tikšanās reizē Navanā?

Lūgums apstiprināt savu ierašanos līdz 27. janvārim, rakstot Initai Dannei uz intjux@inbox.lv un Santai Eglītei uz s.m.eglite@gmail.com.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>