Latviešu skoliņu skolotāju kursi Rāmavas muižā

Komentēt
Share
Daina-_Grosa

Pasaules brīvo latviešu apvienība (PBLA) sadarbībā ar Latviešu valodas aģentūru (LVA) no 2012. gada 11. līdz 13. jūlijam rīko skolotāju kursus Rāmavas muižā, pastāstīja PBLA Izglītības padomes priekšsēde Daina Grosa (attēlā). Kursi domāti visiem skolotājiem, kas māca latviešu valodu un kultūru ārpus Latvijas.

Skolotājiem iecerēts sanākt kopā trīs dienu garumā – iepazīties, klausīties lekcijas, piedalīties diskusijās un darba grupās, cerams, arī sadraudzēties un savstarpēji dalīties pieredzē.

Rāmavas muiža atrodas tikai 15 minūšu automašīnas brauciena attālumā no Vecrīgas, turp viegli aizkļūt arī ar sabiedrisko transportu.

Kursi būs bezmaksas, tomēr ceļa izdevumi braucienam uz Latviju kursu dalībniekiem jāsedz pašiem.

Daina Grosa: “Gaidām skolotājus no visas pasaules kuplā skaitā! Mūsu kopējā darbā ir spēks, kas palīdzēs latviešu valodu uzturēt dzīvu ārpus Latvijas. Mūsu tauta nevar izdzīvot bez savas valodas, tāpēc kopsim latviešu valodu un mācīsim to saviem bērniem, lai kurā pasaules malā mēs atrastos!”

Papildinformācija un pieteikšanās kursiem, rakstot uz e-pasta adresi daina.gross@latviansonline.com.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>