Latvijas vēstnieks Īrijā Gints Apals apmeklē latviešu skoliņu Droghedā

Komentēt
Share
IMG_2173

Sestdien, 14. decembrī, Latvijas vēstnieks Īrijā Gints Apals apmeklēja Droghedu, kur tikās ar latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas „Burtiņš” audzēkņiem, viņu skolotājiem un vecākiem, portāls baltic-ireland.ie uzzināja vēstniecībā. Skolā pašlaik mācās 33 latviešu bērni, savukārt “Vecāku klubs” apvieno ģimeņu pārstāvjus.

Apmeklējuma laikā vēstnieks tikās ar skolēnu vecākiem un latviešu kopienas pārstāvjiem. Sarunā tika apspriesta latviešu sabiedrības dzīve Droghedā, īpaši izglītības jautājumu un sociālo problēmu risināšanas iespējas sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Īrijā un vietējo pašvaldību. Vēstnieks mudināja Droghedas latviešus aktīvi piedalīties 2014. gada Eiropas Parlamenta, Īrijas pašvaldību un Latvijas Saeimas vēlēšanās.

Latvijas vēstniecība Īrijā ir pateicīga Droghedas skolēnu “Vecāku klubam” par pasniegto dāvanu – adventes vainagu, kas vēstniecībā Dublinā rada sirsnīgu Ziemassvētku noskaņu.

FOTO: skoliņas arhīvs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>