G. Apals atklāj izstādi „Rīga no augšas” un kopīgi ar Longfordas skoliņu svin svētkus

Komentēt
Share
1

18. novembrī Latvijas vēstnieks Īrijā Gints Apals ar kundzi piedalījās Longfordas latviešu skolas „Vinnijpūks” un „Tīģeris – Rū” organizētajā Valsts svētku koncertā un atklāja izstādi „Rīga no augšas”, kura Longfordas pilsētas bibliotēkā būs apskatāma līdz šā gada 30. novembrim, portāls baltic-ireland.ie uzzināja vēstniecībā.

Uzrunājot klātesošos, vēstnieks akcentēja Īrijas un Latvijas līdzīgo vēsturi un valstu veiksmīgo sadarbību dažādos līmeņos. Longfordas Vēstures biedrības pārstāvji izrādīja lielu interesi par Latvijas vēsturi un īru gaitām Latvijā.

G. Apals izteica pateicību Longfordas domei par sniegto atbalstu latviešu skoliņai un kopienai.
Vēstnieks apsveica Longfordas latviešu skolu „Vinnijpūks” un „Tīģeris-Rū” vadītāju un skolotāju Olitu Lagzdiņu ar Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas atzinības rakstu par izcilu pedagoģisko darbu un nozīmīgu ieguldījumu latviskās izglītības veicināšanā diasporā.

Svētku pasākumā piedalījās Longfordas pilsētas domes, Longfordas grāfistes domes, Longfordas Vēstures biedrības, bibliotēkas pārstāvji, latviešu skolas skolēni un diasporas pārstāvji.

FOTO: Latvijas vēstniecība Dublinā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>