Dace Dalbiņa apbalvota ar Atzinības krustu

Komentēt
Share
IMG_1004

Latvijas Republikas proklamēšanas dienā, 18. novembrī, Melngalvju namā notiks Triju Zvaigžņu ordeņa, Viestura ordeņa un Atzinības krusta pasniegšanas svinīgā ceremonija, vēstī prezidenta preses dienests. Daudzo apbalvojamo vidū būs arī Latviešu valodas aģentūras (LVA) direktora vietniece Dace Dalbiņa!
Apsveicam!

Par ilggadējo ieguldījumu izglītības darbā, latviešu valodas mācīšanā, popularizēšanā un mācību līdzekļu izstrādāšanā valsts aģentūras „Latviešu valodas aģentūra” direktora vietniece – Izglītības daļas vadītāja Dace Dalbiņa (attēlā) tiks apbalvota ar Atzinības krustu.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>